Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE PRODUSE PENTRU GRADINA

Număr anunț
DA35879892
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.027,46 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.027,46 RON