Atribuită Cumpărare directă

HIDROFOR ELECTRONIC CU INVERTER DAB

Număr anunț
DA35886524
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI 17730816)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.957,98 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.957,98 RON