Atribuită Cumpărare directă

IAURT,SANA,FAGARAS,LAPTE,CAS,BRANZA DE VACI,SMANTANA,BRANZA TOPITA,

Număr anunț
DA35887935
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI 23962411)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.763,20 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.763,20 RON