Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare DE ECHIPAMENTE MEDICALE în cadrul proiectului „DOTAREA INFRASTRUCTURII AMBULATORIULUI SPITALULUI ORĂȘENESC HÂRȘOVA”
- Număr anunț
- CN1005237
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI RO7453165)
- Furnizor / câștigător
- BPM TEHNOLOGICA SRL (CUI 34613689)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.694.372,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.690.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1023012
- Termen limită
- 16.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 199-450172
- Documentație de atribuire
- DF1025586
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025586.pdf
- FISE TEHNICE PDF.7z.p7s
- FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 4.694.372,50 RON Adjudecat: 4.690.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Furnizare echipamente medicale | 4.381.538,40 RON | — | |
| 2 | : Furnizare Mobilier medical | 312.834,10 RON | BPM TEHNOLOGICA | 4.690.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BPM TEHNOLOGICA SRL CUI 34613689
Asociați 1
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Subcontractanți 4
MEGATEHNIC SRL CUI 12531723
ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL CUI RO 5509529
S.C. ELMED MEDICALS.R.L. CUI RO 11017750
SIRAMED SRL CUI RO 1572531
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Valoare atribuită
4.690.000 RON
din 4.694.372,50 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4.372,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.