Termen închis
Publicitate
Erata la anuntul de publicitate nr. ADV1149982 - Atasam draftul de contract de prestari Servicii verificare tehnica de calitate a proiectului tehnic si a detaliilor de execuţie .
- Număr anunț
- ADV1149982
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 11:59
- Termen limită
- 09.06.2020 12:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.