Atribuită Cumpărare directă

Bucsa amortizor axa 2 - KARSAN

Număr anunț
DA35870466
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34327000-5 · Volane, coloane si cutii de directie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
396,48 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,48 RON