Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,8% sub estimat
Rezervor bitum 50mc-cu sistem de tranvazare pentru statia de asfalt AMMAN EASY BATCH 90- 1buc. - DRDP-Constanta
- Număr anunț
- SCN1007096
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- TEDRUM SRL (CUI 11041707)
- Cod CPV
- 44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317.560 RON
- Valoare atribuită
- 216.590 RON 31,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2018 16:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1004545
- Termen limită
- 24.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014888
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarc -rez bitum.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014888.pdf
- Form of fin.docx.p7s
- Formulare .docx.p7s
- model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEDRUM SRL CUI 11041707
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VALENTINO PRODEX SRL CUI 4813200
Valoare atribuită
216.590 RON
din 317.560 RON estimat
31,8%
Adjudecat la 68,2% din estimat · economie 100.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.