Atribuită
Anunț de participare
Furnizare autobuz / microbuz 19+1+1 locuri
- Număr anunț
- SCN1007066
- Autoritate contractantă
- COMUNA AFUMATI (CUI 4420708)
- Furnizor / câștigător
- CARGO BUSINESS LOGISTIC SRL (CUI 36841748)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 210.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 14:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1003622
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014612
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CARGO BUSINESS LOGISTIC SRL CUI 36841748
Valoare atribuită
210.000 RON
din 210.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro