Atribuită Cumpărare directă

Resource 2.0 Apricot 4 x 200ml - supliment nutritional

Număr anunț
DA35875305
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.410,20 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.410,20 RON