Atribuită Cumpărare directă

Upgrade memorie servere

Număr anunț
DA35861343
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON