Atribuită Cumpărare directă

INTERFON GHISEU

Număr anunț
DA35899054
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI 1102556)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI 18300426)
Cod CPV
32552600-3 · Interfoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON