Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant dezinfectanti gel de pentru maini pe baza de alcool 1L litru Tork

Număr anunț
DA35893186
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON