Atribuită
Cumpărare directă
Capsator de arhiva, 100coli, capse 23/6 23/13, B40/4, Novus; Capse 23/13, 1000 buc/cut, Office Produ
- Număr anunț
- DA35899725
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 199,12 RON
- Data publicării
- 06.06.2024 13:51
- Data finalizării
- 07.06.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.