Atribuită Cumpărare directă

Furnizare motounealta pentru Comuna Jegalia Judetul Calarasi

Număr anunț
DA35890544
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.109,25 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.109,25 RON