Atribuită Cumpărare directă

Cos cosuri de pentru gunoi cu scrumiera metal metalic inox mare 56x22x58 cm 21L 21 L litri

Număr anunț
DA35893392
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
45262610-0 · Cosuri industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
111,93 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,93 RON