Atribuită Cumpărare directă

GLUCOSE B. BRAUN 50 mg/ml x 10 Fl x 500 ml

Număr anunț
DA35897907
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33692210-2 · Solutii pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
224,40 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,40 RON