Atribuită Cumpărare directă

Sistem PC Office

Număr anunț
DA35890960
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Vrancea (CUI 27059530)
Furnizor / câștigător
CUBIX IT SRL (CUI 37616388)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.098,90 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,90 RON