Atribuită Cumpărare directă

Master Mix amplificare ADN, GoTaq® Probe qPCR Master Mix, flacon 2ml / 200rxn, Promega

Număr anunț
DA35859357
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
DEXTER COM S.R.L. (CUI 8875940)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.168 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168 RON