Atribuită Cumpărare directă

CATERING MARELE PREMIU TEHNIC

Număr anunț
DA35900498
Autoritate contractantă
PALATUL NATIONAL AL COPIILOR (CUI 4221268)
Furnizor / câștigător
EMPATY SANTORINI SRL (CUI 23099770)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
843,87 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

843,87 RON