Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare Variator electric , tocator ORSI

Număr anunț
DA35898541
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
SC AGROFAO MHV TRANSILVANIA SRL (CUI 34979150)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON