Atribuită Cumpărare directă

Servicii de gestionare a inscrierilor si cronometrare- BIKE RACE BARCANI 2024

Număr anunț
DA35885639
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Furnizor / câștigător
RACEHUB SRL (CUI 38019370)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON