Atribuită Cumpărare directă

BATERIE VARTA R3+R6+ACUMULATOR TEL

Număr anunț
DA35855474
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.189 RON
Data publicării
31.05.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189 RON