Atribuită Cumpărare directă

Butelie Acetilena 10 kg ( Ref 793/05.06.2024)

Număr anunț
DA35901847
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI 12294406)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.155 RON
Data publicării
07.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.155 RON