Termen închis
Publicitate
Achizitionare caserole, tacamuri, sticle plastic de unica folosinta in regim de urgenta pana la data de 27.11.2020
- Număr anunț
- ADV1187271
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 16:39
- Termen limită
- 26.11.2020 19:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.