Termen închis Publicitate

CARUCIOR MEDICATIE (TROLIU TROLLER) CU SERARE ADV1188740

Număr anunț
ADV1188740
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Data publicării
07.12.2020 13:26
Termen limită
08.12.2020 11:54

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.