Atribuită Cumpărare directă

Servicii de realizare studii

Număr anunț
DA35900393
Autoritate contractantă
AGENȚIA DE DEZVOLTARE JUDEȚEANĂ HARGHITA (CUI 35365620)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PROPRIETARILOR SI ADMINISTRATORILOR DE PADURI DIN ESTUL TRANSILVANIEI (CUI 31347043)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON