Atribuită Cumpărare directă

Rola plata pentru impachetare in vederea sterilizarii cu plasma 200mm / 70m

Număr anunț
DA35875372
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
07.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON