Termen închis
Publicitate
Serviciul de revizie periodică pentru autotractor cu şa Mercedes Actros - completare la anunţul ADV1200968/09.03.2021
- Număr anunț
- ADV1200968
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.159,91 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 14:32
- Termen limită
- 12.03.2021 11:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.