Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat

Reabilitarea a 15 km de strazi in Orasul Sannicolau Mare – Lotul 9: str. I. Subici, str. Drumul Morii, str. G. Coșbuc

Număr anunț
SCN1007039
Autoritate contractantă
Orasul Sannicolau Mare (CUI 4548554)
Furnizor / câștigător
Porr Construct SRL (CUI 16601724)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.796.164,38 RON
Valoare atribuită
2.372.112,96 RON 15,2% sub estimat
Data publicării
06.07.2018 12:01
Anunț de atribuire
SCNA1003619
Termen limită
23.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014562

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Oferta 2 Individuala
Ofertant
GROUP D.C.M. SRL CUI RO 16600940

Valoare atribuită

2.372.112,96 RON

din 2.796.164,38 RON estimat 15,2%

Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 424.051,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.