Termen închis
Publicitate
SET COS GUNOI CLOECTARE SELECTIVA *GALBEN*VERDE*ALBASTRU 15 BUC ADV1209663
- Număr anunț
- ADV1209663
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 09:16
- Termen limită
- 23.04.2021 10:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.