Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR CABLU 4 PRIZE 5M CABLU 3X1,5

Număr anunț
DA35901231
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31230000-7 · Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
138,10 RON
Data publicării
07.06.2024 13:51
Data finalizării
10.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,10 RON