Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva pentru reparatii, Baudeman 8354, textil

Număr anunț
DA35896808
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02133 (CUI 13749875)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
10.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON