Termen închis
Publicitate
LUCRĂRI DE REPARAȚII CURENTE LA POLIȚIA ORAȘULUI AZUGA , conform caietului de sarcini nr.1255298 din 13.05.2021
- Număr anunț
- ADV1213564
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
- Cod CPV
- 45260000-7 · Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.647,06 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 12:07
- Termen limită
- 23.05.2021 23:30
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.