Termen închis
Publicitate
SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO CU 13 CAMERE ANTIVANDAL,NVR,HDD,INTERN MONITOR DE SUPRAVEGHERE, CABLAJ SI ACCESORII PENTRI SECTIA DE PSIHIATRIE I ADV1219049
- Număr anunț
- ADV1219049
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 11:54
- Termen limită
- 11.06.2021 11:36
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.