Termen închis
Publicitate
Proiectare + executie sistem monitorizare video si antiefractie ABA Prut-Barlad - reactualizat in data de 09.06.2021
- Număr anunț
- ADV1217593
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Cod CPV
- 45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.490 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 13:38
- Termen limită
- 14.06.2021 10:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.