Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,6% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse (Autovehicule cu tracţiune integrală, pick-up cu cabină dublă)
- Număr anunț
- SCN1021270
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Furnizor / câștigător
- MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL (CUI 10751714)
- Cod CPV
- 34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.000 RON
- Valoare atribuită
- 188.800 RON 32,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2018 17:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1008713
- Termen limită
- 30.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028237
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Referat de necesitate pick-up-semnat.pdf.p7s
- 2. Fisa date pick-up-semnat.pdf.p7s
- 4 Caiet sarcini pick-up-semnat.pdf.p7s
- 4. Proiect acord cadru-semnat.pdf.p7s
- 4. Proiect contract subsecvent pick-up-semnat.pdf.p7s
- 6 Formulare pick-up-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1028237.pdf
- SPECIFICATII TEHNICE AUTOVEHICUL CU TRACȚIUNE INTEGRALĂ, PICK-UP CU CABINĂ DUBLĂ-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL CUI RO 10751714
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RMB INTER AUTO SRL CUI RO4016034
Valoare atribuită
188.800 RON
din 280.000 RON estimat
32,6%
Adjudecat la 67,4% din estimat · economie 91.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.