Atribuită Anunț de participare

Furnizare utilaj pentru obiectivul „ACHIZITIE DOTARI PENTRU SERVICIUL PUBLIC LOCAL DE GOSPODARIRE COMUNALA AL COMUNEI TATARUSI”

Număr anunț
SCN1021196
Autoritate contractantă
COMUNA TATARUSI (CUI 4541408)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488.033,78 RON
Valoare atribuită
488.015 RON
Data publicării
18.10.2018 16:01
Anunț de atribuire
SCNA1008453
Termen limită
30.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028303

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

488.015 RON

din 488.033,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.