Termen închis
Publicitate
Achizitie program / curs de formare profesionala : protectie radiologica nivel 1 domeniul ARN, specialitatea TN- GR pregatire initiala pentru 4 persoane. Valoare estimata 2.000 lei x4 pers.= 8.000 lei +TVA.
- Număr anunț
- ADV1212308
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Cod CPV
- 80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 12:53
- Termen limită
- 14.07.2021 00:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.