Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 72,1% sub estimat
Materiale de curatenie
- Număr anunț
- SCN1021171
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140.000 RON
- Valoare atribuită
- 318.097,66 RON 72,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2018 15:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1016143
- Termen limită
- 02.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028326
Documente
Documentația de atribuire
- 68.03-68.29-2018 Anexa 1 model de contract Mat curatenie pe depozite 2018.ods.p7s
- 68.03-68.29-2018 Caiet de sarcini materiale de curatenie.semnat.pdf
- 68.03-68.29-2018 Formulare materiale de curatenie.semnat.pdf
- 68.03-68.29-2018 Model acord-cadru si contract subsecvent materiale de curatenie.semnat.pdf
- FisaDate_DF1028326.pdf
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
AZET PREMIUM SRL CUI RO 29498761
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Valoare atribuită
318.097,66 RON
din 1.140.000 RON estimat
72,1%
Adjudecat la 27,9% din estimat · economie 821.902,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.