Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,9% sub estimat

Execuţie lucrări în cadrul proiectului „Intervenții asupra elementelor de construcții, realizare finisaje și instalații la Scoala Generală Clasele I-VIII din Dumbrăvioară, Com. Ernei, Jud. Mureș”

Număr anunț
SCN1021165
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Furnizor / câștigător
SILVA DEUCONS SRL (CUI 32666563)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137.472,98 RON
Valoare atribuită
1.013.188,78 RON 10,9% sub estimat
Data publicării
18.10.2018 15:35
Anunț de atribuire
SCNA1009216
Termen limită
08.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028337

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SILVA DEUCONS SRL CUI RO32666563

Valoare atribuită

1.013.188,78 RON

din 1.137.472,98 RON estimat 10,9%

Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 124.284,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.