Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,8% sub estimat
Servicii de verificare/evaluare independenta a proceselor si activitatilor din CNE Cernavoda
- Număr anunț
- SCN1021152
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- KINECTRICS NUCLEAR ROMANIA S.R.L. (CUI 5042040)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233.315 RON
- Valoare atribuită
- 49.500 RON 78,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2018 13:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1011291
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028134
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1028134.pdf
- Partea II Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Partea III Formulare.pdf.p7s
- Partea IV Propunere de Contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KINECTRICS NUCLEAR ROMANIA S.R.L. CUI 5042040
Subcontractanți 1
Kinectrics NSS Inc.CUI -
Valoare atribuită
49.500 RON
din 233.315 RON estimat
78,8%
Adjudecat la 21,2% din estimat · economie 183.815 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.