Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,5% sub estimat
Furnizare echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1006305
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.350.407,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.034.000 RON 36,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1022682
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 219-501211
- Documentație de atribuire
- DF1030707
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 05.11.2018.doc.p7s
- caiet de sarcini conditii generale 05.11.2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1030707.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- model ctr. 29.10.2018.doc.p7s
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 6.350.407,20 RON Adjudecat: 4.034.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ventilatoare | 80.500 RON | Anulat | — |
| 2 | Aspirator secretii | 6.740 RON | Anulat | — |
| 3 | Sistem de endourologie joasa | 2.158.166 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 2.149.000 RON ↓0,4% |
| 4 | Sistem de endourologie inalta | 1.534.420 RON | Anulat | — |
| 5 | Sistem de litotritie endoscopica | 736.000 RON | TRIDENT MEDICAL COMPANY S.R.L. | 736.000 RON |
| 6 | RX fix complet digital | 1.150.000 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 1.149.000 RON ↓0,1% |
| 7 | Aparat de spalare si dezinfectie complet automat | 138.000 RON | Anulat | — |
| 8 | Sterilizator cu abur pentru blocul operator | 506.000 RON | Anulat | — |
| 9 | Electrocauter cu accesorii | 40.581,20 RON | Anulat | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 9384088
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
4.034.000 RON
din 6.350.407,20 RON estimat
36,5%
Adjudecat la 63,5% din estimat · economie 2.316.407,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.