Atribuită
Anunț de participare
Achiziție tractor multifunțional cu încărcător frontal și accesorii
- Număr anunț
- SCN1021094
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- VERBITA TRUCK SRL (CUI 18200702)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.800 RON
- Valoare atribuită
- 83.800 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 10:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1010035
- Termen limită
- 30.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028068
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale tractor.doc.p7s
- FisaDate_DF1028068.pdf
- Modele de formulare tractor.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VERBITA TRUCK SRL CUI 18200702
Valoare atribuită
83.800 RON
din 83.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro