Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,8% sub estimat
Achiziţie staţii de lucru mobile (laptopuri cu accesorii: mouse şi geanta) şi licențe software SIPOCA 400 COD SMIS 115759
- Număr anunț
- SCN1021082
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.500 RON
- Valoare atribuită
- 25.579,02 RON 18,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2018 10:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1010637
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028104
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1028104.pdf
- Sectiunea II - CAIET DE SARCINI- laptopuri si licente software-SIPOCA 400-signed.doc.p7s
- Sectiunea III - Formulare - laptop+liciente-SIPOCA 400-signed.docx.p7s
- Sectiunea IV- Model Contract -laptopuri+liciente S400-signed.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STAS COMPUTER SRL CUI RO 16695982
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
25.579,02 RON
din 31.500 RON estimat
18,8%
Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 5.920,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.