Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 72,5% sub estimat
Containere pentru deseuri-saci 18 luni
- Număr anunț
- CN1005441
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.792 RON
- Valoare atribuită
- 12.600 RON 72,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2018 09:46
- Anunț de atribuire
- CAN1011106
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028122
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Formulare (1).doc.p7s
- CAIET DE SARCINI saci.doc.p7s
- FisaDate_DF1028122.pdf
- Modele acord cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLEXAL IMPEX SRL CUI RO 5788016
Valoare atribuită
12.600 RON
din 45.792 RON estimat
72,5%
Adjudecat la 27,5% din estimat · economie 33.192 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.