Atribuită Cumpărare directă

Cutie/Cutii/Recipient carton incinerare 40 L, sac inclus in cutie deseuri INFECTIOASE ADR OMS 1226

Număr anunț
DA35908741
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.390 RON
Data publicării
07.06.2024 13:51
Data finalizării
10.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390 RON