Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 77,0% sub estimat

Analizor de hidrazina si consumabilele necesare punerii in functiune si operarii pentru 1 an

Număr anunț
SCN1021042
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
38432100-3 · Analizoare de gaz (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.500 RON
Valoare atribuită
10.000 RON 77,0% sub estimat
Data publicării
18.10.2018 08:02
Anunț de atribuire
SCNA1017943
Termen limită
14.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027953

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351

Valoare atribuită

10.000 RON

din 43.500 RON estimat 77,0%

Adjudecat la 23,0% din estimat · economie 33.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.