Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,0% sub estimat

Achizitie Retea oxigen si aer comprimat(oxigenoterapie si aspiratie).

Număr anunț
CN1005314
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.243,70 RON
Valoare atribuită
93.948,75 RON 14,0% sub estimat
Data publicării
18.10.2018 01:37
Anunț de atribuire
CAN1016205
Termen limită
22.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 201-456294
Documentație de atribuire
DF1027713

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

93.948,75 RON

din 109.243,70 RON estimat 14,0%

Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 15.294,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.