Atribuită Cumpărare directă

PAPETARIE PENTRU COMPARTIMENTUL VENITURI iMPOZITE SI TAXE CF REFERAT 51376/06.06.2024

Număr anunț
DA35914231
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
204,55 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
10.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,55 RON