Atribuită Cumpărare directă

CEARA CERVICALA CULOARE ROSIE CUT X 50 GR

Număr anunț
DA35886414
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
Cod CPV
24952100-3 · Ceara dentara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
793,20 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
10.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793,20 RON